Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Bandit model 65 XP

štěpkovač větví Bandit model 65 XPBandit Model 65XP je výkonný a velmi kompaktní kotoučový štěpkovač. Prostorný vstupní otvor (150 x 300 mm) tohoto modelu je téměř dvojnásobek rozměru, s jakým se setkáváme u většiny konkurenčních jednotek této třídy. Pro tento model jsou nabízeny různé varianty příslušenství, které ulehčí práci v každých pracovních podmínkách. Model 65XP je mimořádně jednoduše ovládatelný stroj, který zajistí uživatelům jako např. firmám zabývajícím se údržbou zeleně, půjčovnám zahradní techniky a soukromým osobám dlouhá léta spolehlivého provozu. K dispozici je široká nabídka pohonných jednotek se vznětovými nebo benzinovými motory o výkonu 26 až 44 HP.

Rychlost posuvu podávacího systému vyžaduje, aby Model 65XP obsluhovaly dvě osoby, které budou plně zaměstnány podáváním materiálu. Podávací válec spolu s hydraulickým motorem 32,7 CID zajišťuje dostatečnou zásobu energie pro vtažení a stlačení těžce zpracovatelných rozložitých větví. Díky tak výkonnému podávacímu systému je maximalizován výkon stroje a zároveň je redukován čas potřebný na ořezávání větví. Jako varianta je k dispozici systém dvojitých podávacích válců, který zvětšuje sílu podávacího systému a přítlaku podávaného materiálu.

Model 65XP lze snadno přepravovat tažením relativně lehkým dopravním prostředkem, např. standardním pickupem. Rám Modelu 65XP standardu „heavy duty“ zhotovený z profilů 60 x 102 mm zajišťuje pevnou a odolnou konstrukci umožňující dlouhý bezproblémový provoz. Jednotka 65HP osazená benzinovým motorem je standardně vyráběna s nápravou 1,0t a pneumatikami 20,5“x8,5“x10“, při osazení vznětovým motorem je dodávána s nápravou 1,6t a s pneumatikami P-185×14“.

Standardně dodávaný vyhazovací kanál s ručním otáčením umožňuje rozhození štěpky v místě zpracování nebo její naložení přes zadní čelo dopravního prostředku.

Pro model 65XP je nabízen široký sortiment nadstandardního příslušenství, které ulehčí práci v různorodých podmínkách. Patří zde různé varianty vyhazovacího kanálu, systém automatického řízení podávání, různé varianty palivové nádrže, speciální barvy. Model 65XP může být vybaven transportními pásy Caterpillar 303CR umožňujícími pohyb v terénu nepřístupném pro tažené jednotky. Samohybný model 65XP je dálkově ovládán ovládačem.